Detektory kovů GARRETT

Firma Garrett patří mezi přední výrobce detektorů kovů. Přes 40 let se zabývá rozsáhlým výzkumem a vývojem, díky tomu se mohou její výrobky pyšnit nejpokročilejší technikou. Značka Garrett a její rozšířená modelová řada detektorů kovů ACE vyniká technologií na vyhledávání kovových předmětů včetně Garrettovy jedinečné ID technologie, kterou si velmi rychle oblíbíte a hledání pokladů v terénu se stane vaším koníčkem a dobrodružnou zábavou.
Tuto vynalezenou diskriminační neboli rozlišující technologii si firma nechala patentovat, takže ji používají jen detektory kovů Garrett . Dva digitální ukazatele dovolují uživateli sledovat a nastavit diskriminaci stejně tak jako analyzovat každý detekovaný cíl. K detektorům kovů Garrett lze dokoupit různé příslušenství jako jsou doplňkové cívky a sluchátka.

9449
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nyní v AKCI! Detektor kovu EuroAce + kryt do deště + batoh + sluchátka s regulací hlasitosti Clear Sound

Upřesněte zadání

Řadit dle:
  Značka:


Detektory kovů GARRETT - Vašemu výběru odpovídá 14 produktů

9449
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nyní v AKCI! Detektor kovu EuroAce + kryt do deště + batoh + sluchátka s regulací hlasitosti Clear Sound
4859
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Dobre vyzerajúci detektor kovov vysokej kvality.
6749
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Od custom notch discrimination presnej lokalizácie objektu, nastaviteľnej citlivosti a nastavenia hľbky až po sondu 6.5“ ACE PROformance Vás tieto detektory nikdy neprestanú prekvapovať niečim novým – hlavne stále novými objavmi.
4859
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Detektor kovů GARRETT Treasure Ace 150 pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme i příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti. Detektor disponuje diskriminátorem, audio rozlišením, nastavitelným dosahem a identifikací hloubky nalezených mincí. Detektor GARRETT Treasure Ace 150 zcela nové generace, žádný faselift jako u jiných značek detektorů.
6749
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Detektor kovu Garrett Ace 250 je větší bratr detektorů Garrett Ace 150, má zde možnost širšího nastavení diskriminace a citlivosti než u Garrett Ace 150. Detektor zobrazuje hloubku uložení mincí až do 8 palců (20 cm). Tedy v dosahu mincí - to je 20 cm v půdě, větší předměty jako odznaky zachytí asi v 35 cm..Detektor kovů GARRETT Ace 250 je ideální detektor pro začátečníky na hledání militárií a mincí, ale i pro pokročilé nenáročné hledače. Nabízíme i další příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti.Detektor kovu Garrett Ace 250 je větší bratr detektorů Garrett Ace 150, má zde možnost širšího nastavení diskriminace a citlivosti než u Garrett Ace 150. Detektor kovů GARRETT Ace 250 je vhodný pro začátečníky, pokročilé i nenáročné hledače. Nabízíme i další příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti.
5569
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nový model detektoru kovů americké značky Garrett
10290
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Velmi výhodné balení detektoru kovu Garrett 250 s dvěmi cívkami. Balení obsahuje detektor kovu s cívkou 6.5x9", cívku 9x12", sluchátka, batoh a kryt proti dešti. Detektor kovu Garrett Ace 250 je větší bratr detektorů Garrett Ace 150, má zde možnost širšího nastavení diskriminace a citlivosti než u Garrett Ace 150. Detektor zobrazuje hloubku uložení mincí až do 8 palců (20 cm). Tedy v dosahu mincí - to je 20 cm v půdě, větší předměty jako odznaky zachytí asi v 35 cm..Detektor kovů GARRETT Ace 250 je ideální detektor pro začátečníky na hledání militárií a mincí, ale i pro pokročilé nenáročné hledače. Nabízíme i další příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti.Detektor kovu Garrett Ace 250 je větší bratr detektorů Garrett Ace 150, má zde možnost širšího nastavení diskriminace a citlivosti než u Garrett Ace 150. Detektor kovů GARRETT Ace 250 je vhodný pro začátečníky, pokročilé i nenáročné hledače. Nabízíme i další příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti.
8349
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Novinka od výrobce detektorů kovu Garrett
11149
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nový model vycházející z detektoru kovu Euro Ace
9739
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Detektor kovu Garrett EuroACE s 22x28 cívkou a vylepšenými vlastnostmi než mají jeho předchůdci řady ACE. Vylepšený detektor kovů EuroACE značky Garrett z oblíbené řady ACE je osazen 8.5" x 11" (22 x 28 cm) hledací cívkou, pracuje na vyšším kmitočtu. Detektor má vylepšené rozlišení železa, přesnější diskriminaci a kvalitnější separaci nežádoucího odpadu. Na displeji detektoru kovů Garrett EuroAce se zobrazuje hloubka mincí v cm. U tohoto detektoru si můžete upravit již přednastavené diskriminační vzorce a vytvořit si jeden svůj vlastní. V ceně tohoto detektoru kovů jsou sluchátka Clear Sound. Detektor kovů Garrett EuroAce je ideální detektor pokročilé náročné i nenáročné hledače. Nabízíme i další příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný detektor kovu. Je snadno ovladatelný.
30619
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Detektor kovů GTI 2500 je nejlépe vybavený detektor značky Garrett
4049
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Dohledávací detektor kovů Garrett Pro Pointer je doplněk pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme i jiné příslušenství a náhradní díly. Na veškeré detektory servis v ČR. Cenově dostupný dohledávací detektor kovu. Je snadno ovladatelný, vhodný i pro děti. Dohledávací detektor značky Garrett s automatickým nastavením parametrů pro hledání. Ruční dohledávací detektor je opatřen akustickou a vibrační indikací, má přisvícení pomocí bodové LED diody a je plně vodě odolný. Hledací frekvence 12 KHz je ideální pro detekci malých, vysoce vodivých předmětů a veškerých Fe materiálů. V ceně dohledávacího detektoru jespeciální zásuvné pouzdro, které lze připevnit na opasek.
20879
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nový detektor kovů značky Garrett umí hledat ve všech terénních podmínkách
3588
do 3 dnů
Koupit nyní ›› Více ››
Nová bezdrátová sluchátka M-3 a vysílací modul Z-Lynk jsou spojeny v tento unikátní kit, který poskytuje unikátní technologii firmy GARRETT nazvanou Z-Lynk

 

Proč právě nás?

  • Doprava od 80 Kč
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Objednávání bez registrace
  • Přímá spolupráce s výrobci a přímými dovozci
  • Velké skladové zásoby

Sáčky do vysavače

Široká nabídka sáčků do vysavačů na Luxujeme.cz

Náhradní díly na spotřebiče ETA

Náhradní díly
Elektrik.cz

Výrobky značky Concept

Domácí spotřebiče 
Domaci-spotrebice.com

Zeptejte se

Hotline

Po - Pá: 8:00 - 17:00

So:          8:00 - 12:00

Tel: 725 817 942

Tel:          493 532 842

E-mail:     info@elektro-nej.czAdresa kamenné prodejny:

Žižkovo nám. 812

506 01 Jičín


© 2005-2009 Elektro-nej.cz Semtix.cz

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.


Domácí spotřebiče Concept, Detektory kovu, Sáčky do vysavače

0ASD